Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire jó a harapásemelő sín...

Mire jó a harapásemelő sín mélyharapás esetén?

Figyelt kérdés

Próbáltam rákeresni a googlen de egy olyan találatot nem kaptam, ami leírná, hogy pontosan mit csinál, állandó, vagy ideiglenes folyamat...


Van egy kis mélyharapásom, és azt írja a google, jó rá a harapásemelő sín. De azt hogy ezt miként teszi meg, arról egy szó nem esik sehol! Esetleg valaki eltudja ezt magyarázni?


Csak mert engem az érdekelne, hogy ideiglenes folyamat? Állandó, egész életen át tartandó? Ha ideiglenes, mit csinál, hogy később nem kell hordani?


2016. jan. 28. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
én meg azt nem értem, h 2016-ot írunk, minden fent van az interneten és 3 perc kereséssel meg is lehet találni bármit, ha van egy kis agyad.
2016. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aha persze, 2 órát kerestem a googlen, és ilyenre nem ad választ. Olyan cikket egyet sem találtam, ami konkrétan leírná, hogy ez most egy életem végégi tartó folyamat, vagy ideiglenes, végleges "kezelés".


Az biztos hogy majdnem minden oldal ír vagy 2 oldalt erről, de egyik sem mond el semmit amit tudni akarok.

2016. jan. 29. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!