Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rózsaszín töméssel vissza...

Rózsaszín töméssel vissza kellett volna menni?

Figyelt kérdés
Fájt egy tömött fogam. Elmentem a fogorvoshoz, kifúrta újra tömte. Jött a hétvége annyira fájt hogy majdnem egy doboz fájdalom csillapítót beszedtem. Hétfői napon ismét mentem a fogorvoshoz de nem az volt ott aki pénteken tömte. Mondta az orvos, hogy így nem lát semmit, de kifúrja és megnézi. Ahogy kifúrta tele volt alvadt vérrel. Elkezdte gyökér kezelni, 1-2 hétig kékes színű tömés volt benne. Majd vissza mentem, most egy rózsaszínű tömés van benne. Azt mondta ha kiesik menjek vissza. Nekem már 2 hónapja benne van.. de ezt nem kellett volna rendes tömésre cserélni? Vagy egy idő után nekem vissza kellett volna ezzel mennem és akkor tömte volna rendesen? Vagy ez már így marad?

2016. febr. 2. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha rózsaszínű a tömés, akkor menj vissza, ha nem fáj már a fogad, akkor kellene bele a végleges tömés.
2016. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!