Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkőlerakdósé ellen mit...

A fogkőlerakdósé ellen mit lehet használni, hogy ne kelljen fogorvoshoz menni, és a fogam se fájjon? Sajnos nem bízom az SZTK henteseiebe, és a maszek túl drága.

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 12:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, de most is kegyetlenül fáj a fogam. A hétvégi ügyeleten pedig nem foglalkoztak velem.
2016. febr. 7. 12:53
 2/8 anonim ***** válasza:
A fogkövet pedig házilag nem szeded le. Még ha tudnád is (de nem tudod), akkor is fájna a fogad, mert az bizony nem a fogkő miatt fáj, hanem mert rohad.
2016. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2016. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát házilag nem lehet eltávolítani gyógyszerekkel?
2016. febr. 7. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:

nem lehet sajnos, ha már megvan. sajnos nincs más, mint elmész az sztk-ba kérsz érzéstelenitőt vagy van spray-be is, én is szoktam kérni, akkor nem fáj...Amikor már a meglévő fogköveket eltávolították, akkor megtudod már előzni, fogselyem használatával, napközbeni étkezés utáni fogmosással stb.

Nekem bevállt, az ultrahangos fogkefe, de gondolom ezt nem engedheted meg magadnak...

2016. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Házilag nincs módszer, ettől csak doki tud megszabadítani.

Ha tényleg nem akarsz sztk-ba menni (én féltem, de sokkal jobb doki, mint a magán volt!) akkor kuponosan is van 3500ért fogkőleszedés. Ha sok van akkor egy alkalom nem mindig elég.


Fogkőtől simán nem fáj a fog,szóval valami más is lehet a háttérben.

2016. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magánklinikán mennyibe kerül a kezelés?
2016. febr. 8. 12:41
 8/8 anonim válasza:

Magánrendelésre gondoltál szerintem xD


Amúgy pedig ahova én mentem anno (és megyek hamarosan fogkőleszedésért megint) olyan tízezer körüli volt ha jól emlékszem, de nagyon megérte: doki irtó kedves volt, laza, rendesen leszedte a problémát, egy rossz szavam nem lehetett (azt tudnod kell h alapból irtózom a fogorvosoktól)

2016. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!