Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas / letört tejfogak....

Lyukas / letört tejfogak. Itthon ki tudom húzni?

Figyelt kérdés
Mivel nem maradandó, ezért a fogorvosom nem hajlandó kihúzni, de már véresre csikarja a nyelvem és a fogaim is fájnak. Kiskoromban lettek lyukasak, azóta az egyiket már belevertem az asztal sarkába (XD) és letört. Már csak egy kis fiszfasz szilánkocska. Fáj tőle a nyelvem. Nem tudok tenni vele valamit? Nem mozognak, az a baj. Próbáltam már apum harapófogójával, de nem sikerült.

2016. febr. 8. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet róluk.
2016. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyakorin nem tudom hogy kell.
2016. febr. 8. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu
2016. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz. Akkor egy pillanat. :)
2016. febr. 9. 06:40
 5/7 A kérdező kommentje:
2016. febr. 9. 06:56
 6/7 anonim válasza:

nem akarok okoskodni, de a biztonság kedvéért jobb az ilyesmit fogorvosra bízni, akinek vannak szakszerű eszközei iyenekhez


ahogyan fogkövet, úgy lyukas fogat se javasolt házilag megoldani, mert jó eséllyel még nagyobb kárt teszel mint segítesz

2016. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem akar tenni semmit.
2016. febr. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!