Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pálinkával helyettesíthetem a...

Pálinkával helyettesíthetem a fogmosást?

Figyelt kérdés

A fogkrémben ki tudja mi van, míg a pálinkában található alkohol megöli azokat a baktériumokat, melyek elpusztításával szuvasodik a fog. jól kiöblítem a számat a pálinkával, és utána sok vízzel újra.

A kérdésem, hogy ez fog használni, igazam van -e ?



2016. febr. 25. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog.
2016. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lényegiben igazad van, de szükséges még a fogselyem használata is.

Egy aromaterapeuta azt állítja, hogy a fogkrémek forgalmazása és a propagálása az emberiség ellen elkövetett bűntettnek számít. Ő azt tanácsolja, rágjunk alaposan össze egy almát, utána fogselyem, azután alapos öblítés.

Kifejlesztett egy fogkrémet helyettesítő, több összetevőből álló fogolajat is.

2016. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy öblögetsz, nem fog lejönni a lepedék, és fogköved lesz. Moss fogat, a pálinkát meg inkább idd meg.
2016. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
A fogkrém valóban az emberiség ellen elkövetett bűntettnek számít. Mindbe beleteszik a fluoridot, ami az alumíniumgyártás során keletkező veszélyes hulladék, és nem hogy nem gátolja, hanem elősegíti a fogszuvasodást. Egyes tanulmányok szerint rákkeltő hatása is van, de ebbe most ne menjünk bele. Rövid áttekintés: a flurort először patkányméregként próbálták eltüntetni, de az állatvédők tiltakozása miatt ezzel le kellett állniuk. (Szétmarta ugyanis szerencsétlen rágcsálók belét.) Utána az ivóvízbe adagolták, de ez sem vezetett jóra, mert a réz alkatrészeket is szétmarta. Ekkor találták ki, hogy hurrá, majd a fogkrémbe teszik. Készült is egy átfogó elmérés, de mivel az elvárthoz képest pont az ellenkező eredményt hozta, azóta sem hozták nyilvánosságra.
2016. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
A kérdésre: a pálinka tovább fokozná a savas kémhatást, ezért nagyon nem jó ötlet.
2016. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor mivel mossak fogat?
2016. febr. 29. 13:51
 7/8 anonim válasza:
Ha vezetsz. Pálinkázás után hogyan ülsz volánhoz? Tudom, hogy elvileg nem iszod meg, de akkor is?
2016. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tanulok még, gyalog járok a suliba. :D És nem iszom meg, nem szeretem a pálinkát, de ha ez kell az erős/szép fogakhoz... :D
2016. febr. 29. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!