Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pécsi fogorvosról/fogorvosokró...

Pécsi fogorvosról/fogorvosokról saját tapasztalat vélemény, jót, rosszat?

Figyelt kérdés
"Jó" fogorvos és fogtechnikus párost keresek Pécsen, esetleg Pécs környékén. Ezért érdekel mások véleménye ,saját tapasztalata. A negatív és pozitív véleményekre is kíváncsi lennék.

2016. febr. 26. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr Orsi Gabriella , a király utca alatt lévő utcában.

Pontosan : 7621 Pécs, Perczel Miklós utca 40

Én oda jártam fogorvoshoz gimnáziumban, és nagyon jó orvos.

Türelmes, kedves, és nagyon ért ahhoz amit csinál.

Azóta bármikor fogorvoshoz megyek a kirendelt fogorvosomhoz , illetve bárhol voltam eddig, mindig dicsérték hogy milyen szépen megcsinálta a töméseket.

2016. febr. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dr. Radnai Tibor. Az Árkádtól pár percre van a rendelője.

Nagyon óvatos, ügyesen dolgozik. Baromi nyugis, kellemes a személyisége, ami jó hatással van azokra, akik parásak. Valahogy látod rajta, hogy minden rendben lesz és tuti biztosan meg fogj mindent oldani gond nélkül. Ő az, aki 100%-ig biztosan nem csinál valamit azért, mert azzal ő járna jobban, hanem mindig azt nézi, hogyan lehetne a betegnak legjobban, legkevésbé szenvedősen megoldani a gondokat.

(Svédországban el kellett mennem fogorvoshoz. A sváb nevem alapján a doki azt hitte, német vagyok. Meg volt győződve, hogy ott csináltattam a fogaimat és nagyon dícsérte, szerinte is le a kalappal.)

2016. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek ! 1#-es és 2#-es.


Fogpótlás, meglévő koronák cseréje, fogtömés, íny kezelés,stb. amihez keresek jó szakembert, azaz orvost és a legalább annyira fontos, kiváló Fogtechnikus párost.

2016. febr. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!