Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő eltávolítását lehet...

Fogkő eltávolítását lehet magunknak végezni?

Figyelt kérdés

ha még fogorvos sosem csinálta.


van ilyen gép vagy bármi?



2016. febr. 27. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs...lassítani tudod a lerakódását, szájvízzel meg stb. de eltávolítani nem, biztos találsz valami csoda marhaságot, ami állítólag képes rá, de ne dőlj be. Nekem távolították már el, kisit vérzett az ínyem is...az nem ilyen házilag megoldható dolog.
2016. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne csináld magadtól, mert megsértheted a fogínyt és a fognyakat, ami a fog romlásához vezet. Menj el fogorvoshoz, pikk-pakk szakszerűen megoldja a gondot.
2016. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyen ultrahangos fogkefét olvastam, illetve ha jól tudom ultrahanggal szedi le a fogorvos is.
2016. febr. 27. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de a fogorvos utána polírozza is a fogad és ő tudja, hogy hogyan kell szakszerűen leszedni, pl íny alatt is.
2016. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!