Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozóm lesz, a fogaim...

Fogszabályozóm lesz, a fogaim szélességéből szednek le. Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Az orvosom mondta hogy határeset vagyok hogy kell e fogat húzni vagy nem, én nagyon nem szerettem volna mert ha húztak volna akkor 4-et, amik teljesen egészségesek. Viszont helyteremtés céljából 1 más eljárással vmi "strippeléssel" leszednek/reszelnek a fogaim széltéből néhány tized milimétert. Nektek volt már ilyen? Bevált? És ugye nem fáj? Elmúltam 20 éves ezért kicsit félek belevágni a fogszabályzásba, de remélem jól döntöttem...
2010. ápr. 1. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem a 4 egészséges fogaimat húzták ki, de nálam nem említették ezt a megoldást. elég rossznak hangzik..


16/L

2010. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 20 vagyok és én is most tetetek fogszabályzót. Nálam elég nagy problémák vannak a fogaimmal, a két bölcsességfoggal együtt nekem is négy fogam repül.

Ha belereszelnek akkor a zománcot nem sértik fel? Akkor nem lesz érzékenyebb a fog? Mondjuk nem fájhat jobban, mint 4 húzás. És legalább lesz még fogad.

2010. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát a fogorvos mondta hogy ez egy új eljárás, és hogy tényleg csak tized milimétereket szed le.

Nekem sajnos nem a bölcsességfogakat húzták volna, azok már nincsenek is meg mert kiműtötték őket, hanem a 4eseimet húzta volna, ami szerintem azért elég durva beavatkozás, mind a 4 fogat. Tudom nem vagyok fogorvos,nem értek hozzá...de azért majd szülésnél, vagy öreg korban szerintem elég jól fog jönni az a 4 fog, amikor már nincs annyi....nem?

2010. ápr. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!