Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri fogimplantátumot...

Megéri fogimplantátumot csináltatni?

Figyelt kérdés

Szerdán megyek csináltatni, mert az egyik rágófogamat ki kellett húzni... Az érdekelne, hogy akinek van megbánta hogy megcsináltatta? Milyen érzés ha valakinek ilyen foga van?

Köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 6. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Érdemes meg csináltatni, mert ha lyukas marad akkor hamarabb esnek ki a mellette lévő fogak és így tovább.
2016. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megéri, a legjobb lehetőség. Sokkal jobb mint a híd, vagy üresen hagyni a helyét. Sőt, esetemben jobb mint a saját 😊. 7 éve van, egy percre sem bántam meg.
2016. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De csak magán úton normális orvosnál csináltasd. Akkor nem lesznek problémák. :)
2016. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Meg, és lehetőleg már a húzás után 3-4 nappal, különben a szomszédos fogak és az állkapocs strukturája is elkezd komolyabban elváltozni.
2016. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*hónappal, nem nappal
2016. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Kedves kérdező! Én remélem hogy később megerősíthetlek benne hogy jó valasztas,de egyenlőre még én sem tudom mivel múlt pénteken csináltàk. Viszont kérdésem nekem is van azokhoz akik már tulvannak rajta és már nem friss a dolog.

Semmilyen fájdalmat nem éreztem és nem is érzek. Viszont a műtét utánni nap lebetegedtem valószínűleg influenza miatt. Tegnap is még lázas voltam. És onnantól érzem hogy jól bedagadt az inyem. Tejes,tojásos ételeket eddig nem ettem. De viszont sajnos azt nem bírtam ki hogy ne gyujtsak rá. Kinek milyen volt az első pár nap? Ne aggódjak azon hogy be van dagadva az inyem? Ja és még annyi hogy felszívódó barátokat kaptam amire a doki azt mondta hogy kb 10-14napig van ott és magától levallnak a kilogo darabok. Nekem ma (3.ik nap) kb teljesen kijöttek. Nem vérzik de azért kicsit aggódom. Lehet fel is hívom a dokimat.

2016. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Felszivodó barátokat*= felszivodò varratokat. bocsi
2016. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
1 év és 2 hónap telt el a húzás óta, csináltak panoráma röntgent és még nyugodtan lehet implantátum...
2016. márc. 7. 17:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Megtudnád mondani,hogy mennyibe kerül egy ilyen fog csináltatása?
2016. márc. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem magán dokinàl 140 ezer de ez azért is ennyi mert fèmmentes. Gondolom a másik fajta kicsit olcsóbb. Függ attól hogy érzékeny e a páciens a fémekre. Mindenképp 100felett van szerintem.
2016. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!