Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiugró állkapocs?

Kiugró állkapocs?

Figyelt kérdés

Fáj az állkapcsom jobb oldalt. Volt már ilyen fajta fájdalmam, mikor nőtt a bölcsességfogam. Viszont az már kinőtt. Arra meg, hogy megütöttem volna az állkapcsom, nem emlékszem. Vagy ha meg is ütöttem volna, nem olyan erővel, amitől szerintem kiugorhatott volna.


Mit lehet tenni? Tudom, az orvos az mindig segít, de én arra gondolok, hogy házilag. Kézzel megtapogattam, és be van gyulladva egy kicsikét jobb oldalt. Vettem be gyulladáscsökkentőt, hátha segít. Esetleg valami más teendő?



2016. márc. 23. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Házilag? Max ha van csontfűrészed és egy üveg viszkid...

Komolyan mondom... én is félek a fogorvostól, de ha előjön valami probléma, vagy fájdalom, akkor azon vagyok hogy minél előbb elmenjek és visszafordítsa amit visszalehet és megszüntesse szakszerűen.


Ha 2-3 fog gyökércsúcsának közelében érzed a legintezívebben, akkor elhalhatott a fog és a gyulladás már a csontszövetben van. Minél előbb keress fel egy fogorvost, mivel komoly szövődmények lehetnek belőle, valakinek az agyában alakult ki góc és a negyed agyát ki kellett venni, ha nem hiszed el keresd meg és küld el nekem is, mert én is rég láttam már és elfelejtettem hol érhető el a cikk, de jó lenne mutogatni mit eredményezhet egy elhanyagolt fog.

2016. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!