Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Újra fáj a fogam. Ez normális?

Újra fáj a fogam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Hetekig szenvedtem egy tömött fogammal, amire február közepén kaptam antibiotikumot és azóta nem fájt egyátalán. Ma azt vettem észre ,hogy néha lüktet, és nyomásra újra érzékeny..


Ez mitől lehet? Tegnap voltam fogorvosnál,akkor még nem volt semmi panasz és a héten már nem tudok visszamenni. Mitől lehet most ez megint ?

Egyébként nem olyan kellemetlen,csak félek hogy megint szenvedés lesz a vége.. ha már egyszer jó volt hetekig ,most nem értem mi történt..


2016. márc. 23. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideget kell kiölni belőle.
2016. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez szívás. Mert nem lehet gyökérkezelni. :(
2016. márc. 23. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer kb 1 hónapig viszi le a gyulladást, a fogat kell kezelni, ha nem lehet gyökérkezelni, akkor lehet talán műteni, pl ha ciszta okozza a fájdalmat.
2016. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elmentem ma egy másik orvoshoz,mert a sajátom rendelésére nem értem oda. Kiderült,hogy igenis lehetett gyökérkezelni. A fogam a tömés alatt olyan gyulladásban volt ,hogy a fogorvos csak nézett.. érzéstelenítő mellett is mindent éreztem, vagy 5x végigment a tűkkel mind a 3 csatornán, mire végre nem éreztem semmit.. mostantól ehhez fogok járni. Meghallotta meg meglátta miket művelt az előző és tátva maradt a szája.

És akkor az ember ne féljen a fogorvostól. Azt hittem elájulok annyira fájt..

2016. márc. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!