Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után további fogfájda...

Foghúzás után további fogfájdalom, mandulagyulladás, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kedden iszonyúan elkezdett fájni a fogam, szerdán (tegnapelőtt) elmentem dokihoz, kivette. A seb szinte csak aznap volt érzékeny, de azóta iszonyúan fáj a seb felőli mandulám és fülem, + valamelyik fogam is a seb környékén, vagy a mellette vagy pedig a felette lévő. Nem tudom beazonosítani.

Mitől lehet? Mit lehet ezzel kezdeni? Már elegem van a szenvedésből, 6 óránként fájdalomcsillapítót szedek, de mindennap ugyanolyan rossz.



2016. márc. 25. 13:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Leírom mi törtènt, hátha valakinek lesz hasonló esete!

Visszamentem a dokihoz, azt mondta, több mint valószínű, hogy a sebbel lesz a baj! Felnyitotta, kitisztította, tett bele gézt, majd mennem kell cserère! Gondolom begyulladhatott a seb! :-(

2016. márc. 25. 18:46
 2/3 anonim válasza:

Szia! Nekem is ugyan ez a problémám jelenleg! 1,5 hete elkezdett iszonyatosan fájni a fogam, a fogdoki mondta, hogy ki kéne húzni a bölcsességfogaim, mert torlódnak tőlük a "többiek". (Nincs nekik hely, a csontba nőnek.) A bal alsót ki is kapta. Ez múlt hét hétfőn volt. Azt hittem, hogy majd a napok múlásával a fájdalmam is egyre inkább csökken majd, de azóta is úgy fáj a seb melletti fogam, az állkapcsom, már úgy érzem, mintha a felső fogsoromból is fájna valamelyik fogam, de ahogyan azt te is írtad, nem tudom beazonosítani, hogy most ténylegesen melyek fájnak. A fájdalmam nem múlt, sőt..Azóta megittam 20 tasak Flector granulátumot, beszedtem egy doboz Algoflex Fortét és még mindig majd besz..ok a fájdalomtól!

Köszönöm, hogy leírtad, hogy végül is mi volt a problémád, így holnap az első utam a fogorvosi rendelő lesz, mert akkor valószínű, hogy velem is megtörtént az, ami veled! :(

2016. márc. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia! Na mit mondott a doki?

Nagyon szívesen, örülök, hogy valaki hasznát vette a tapasztalatomnak!

Én azóta elkezdtem antibiotikumot szedni, a fájdalomcsillapítóval már felhagytam és javulni látszik a dolog! VÉGRE! :-)

2016. márc. 29. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!