Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó szégyen? És...

A fogszabályzó szégyen? És csúfolnak miatta?

Figyelt kérdés
Az iskolafogászaton a fogorvos fogszabályzót ajánlott nekem. Én azt tartom a legnagyobb szégyennek, hogyha valakinek fogszabályzója van, és valószínűleg cikizni fognak amiatt a fogszabályzó miatt. Szerintetek szégyen? És csúfolni fognak miatta?

2016. ápr. 8. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne szégyen?

Ha valakinek eltörik a lába, és gipszet kap, az szégyen? Ugye, hogy nem. Neked nem törött el semmid, de a fogad ha úgy vesszük, kezelésre szorul, hogy szép, szabályos fogsorod legyen. Azaz meggyógyítják, ami kicsit hibásan nőtt. Ez miért lenne szégyen??

Aki meg ilyesmi miatt csúfol, az kb. olyan 60-as IQ szintjén áll, egyszerűen nem kell adni a szavára.

2016. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:
100%
sokkal nagyobb szégyen az össze -vissza álló kusza fogsor annak ellenére, hogy lett volna lehetőséget változtatni rajta.
2016. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt tartom a legnagyobb szégyennek ebben a témában,ha valakinek felnőtt korában azért állnak keresztbe-kasul a fogai a szájában,mert cikinek tartotta a fogszabályozót. Tudod,a sors így mutatja meg,hogy be cikizz senkit, főleg ilyen miatt ne,mert te is járhatsz úgy,hogy kelleni fog. Egyébként mi a ciki benne? Valószínűleg cikizni fognak,de azért,mert te is cikiztél másokat. De hát, valamit valamiért.
2016. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha neked a fogszabályzó a legnagyobb szégyen, akkor nagyon gyökér lehetsz... de szerintem meg se érdemled ilyen felfogással, hogy szép fogaid legyenek -.-
2016. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy szégyen!

Nekem kicsit több, mint egy éve van. Senki nem cikizett miatta, sőt rengetegen mondták, hogy jól áll:)

2016. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

soha nem cikiztek a fogszabi miatt.

ha mégis, sz-rd le! a te érdeked, hogy megcsinálják a fogad, majd max irigykednek ha szép fogsorod lesz.

2016. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 8. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Franciaországban csupán a divatért is feltetetik!
2016. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!