Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két hete tömték a fogam és...

Két hete tömték a fogam és még most is nagyon fáj. Lehet valami baja van?

Figyelt kérdés
Egymás mellett három fogamat is tömték a jobb oldalon, mindet amalgánnal és most néhány napja rettenetesen fáj, de nem tudom beazonosítani hogy melyik fogam, mert úgy az egész jobb oldal sajog. Menjek vissza megnézetni, vagy ez természetes és el fog múlni? Egyébként hullámzó, néha annyira fáj hogy elkezdek öltözni hogy na megyek a fogorvoshoz mert ezt nem lehet kibírni, aztán meg alábbhagy és szinte nem is érzem, de utána megint kezdődik elölről. Megőrjít. :S
2010. ápr. 6. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is két hetet végigszenvedtem: karácsony - szilveszter... Mindenképpen menjél a fogorvoshoz!! Én is így tettem, kaptam antibiotikumot, de nálam sajnos végül húzás lett a vége.... :-(( Orvosnak mondani kell, ő majd dönt, mi a teendő. Lehet, újra tömi, vagy ahogy én is, kapsz antibiotikumot.
2010. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy gyökérkezelni kell az egyiket (kiveszik a gyökeret és később betömik a helyét). A gyökérkezelés jó esetben nem fáj, ha meg mégis kapsz egy injekciót és akkor meg azért nem fog fájni :) Persze más baja is lehet, de nekem konkrétan ez volt.
2010. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont így volt ahogy leírtad. Nekem egyszer csak "bedurrant" és akkor már eltudtam dönteni, hogy melyik fáj. Gyökérkezelés lett belőle.
2010. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!