Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elkezdett nőlni a bölcsességfo...

Elkezdett nőlni a bölcsességfogam jobb felső! Azt hiszem hétfőn vettem észere hogy egy kis része kinnt van! Azóta csak egy kicsit lett nagyobb szerintem nincs kinnt teljesen! Mennyi idő míg kijön teljesen?

Figyelt kérdés

menjek fogorvoshoz? hogyan tartsam tisztán? Rághatok rajta?

Nem fáj csak néha- néha kicsit feszít de nem vészes!


2016. ápr. 23. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rágj vele. Úgy mosd, ahogyan a többit. Nézesd meg fogorvossal, mert lehet, hogy úgy nő, hogy egy idő után gondot okoz (egy barátnőmnek széttolta a fogait és fogszabályzóra lett szüksége; nekem ránőtt a mellette lévőre úgy, hogy "aláásta" a gyökerét és ez elkezdhetett volna szuvasodni), ilyenkor ajánlott eltávolítani, de ha nincs vele gond, akkor akár maradhat is. Nekem múlt hónapban szedték ki az egyiket, és még kettőt kéne, csak időbe telik rászánni magam (annyira nem katasztrófa az eltávolítása, de egy sima foghúzásnál macerásabb).
2016. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hogy zajlott? leírnád?
2016. ápr. 23. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!