Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy kiáll egy kis...

Normális, hogy kiáll egy kis darab az ideiglenes tömésből?

Figyelt kérdés
Érzem az alsó fogammal, amikor összezárom a szám, olyan érzés, mintha nyomná még beljebb amikor rágok. Hogy lehet így enni? És fogat mosni? Azt a részt kerüljem a fogkefével? Az orvos csak annyit mondott, hogy ne egyek keményet és óvatosan mossam...

2016. ápr. 27. 21:13
 1/6 anonim válasza:
Rágjál fát
2016. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csiszolta le?
2016. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, erőszakkal sem lehet kihúzni belőle semmi információt, de amúgy a puha ideiglenes tömést nem is tudtam, hogy le kéne csiszolni. Azóta másik van és ez meg mállik le...
2016. máj. 8. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig megkérdezi, hogy kényelmes-e és ha nem, akkor még csiszol rajta.

Mállik le? Szerintem menj el, és csináltasd meg újból.

2016. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De elég kellemetlen volt a kezelés és nincs kedvem még egyszer átélni amíg nem muszáj (1 hét múlva). Már alig van a tömésből a fogam felszínén de legalább nem fáj. Gyökérkezelésem volt amúgy, tudtommal ott normális, hogy nem tömik be azonnal rendesen.
2016. máj. 9. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem is volt gyökérkezeléses sztorim xd A lényeg, hogy ne fájjon.
2016. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!