Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vas megyében tudtok olyan...

Vas megyében tudtok olyan fogorvost, aki türelemmel állna hozzám?

Figyelt kérdés

Pár éve egy fogíny sérülés félrekezelése miatt két rágófogamat elvesztettem. (egy vékony csontszilánk állt a fogam és az ínyem közé, betokosódott, a doki két röntgen után se vette észre)

Végül az a hentes egyszerre mindkét gyulladt gyökerű fogamat kirángatta. Az egyiket be is törte, rettenetesen megkínzott.

Azóta kétszer próbáltam fogorvoshoz menni, de mindkét alkalommal pánikrohamot kaptam, szóval az új fogorvos elkönyvelt egy hisztis pi..csának (Igen, ezt így kimondta, mondjuk az apja volt az előző).

Tudtok ajánlani valakit, aki türelemmel állna hozzám?


2016. ápr. 28. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A neten is lehet találni véleményeket, ha nem lesz senki, aki ajánlana, akkor próbálj ott keresni, vagy kérdezgesd az ismerőseidet...
2016. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!