Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftára mi a legjobb?

Aftára mi a legjobb?

Figyelt kérdés

A nyelvemen van egy már 5. napja és nagyon idegesítő mert nem tudok tőle enni, inni és beszélni anélkül, hogy ne fájna.

Próbáltam már pár módszert (sósvíz, Gingisol...)de nem akar elmúlni.



2016. ápr. 29. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezüst -citrát.Fül- orr- gègèn beis lecserélik neked.Azonnal elmúlik a fájdalom egy hèt múlva helye se lesz
2016. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Phlogosol oldatos öblögetés hamar elmulasztotta.
2016. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezüst -citrát.Fül- orr- gègèn beis ecsetelik neked.Azonnal elmúlik a fájdalom egy hèt múlva helye se lesz
2016. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mononukleózisom volt februárban amiatt legyengült az immunrendszerem és most nekem is kijött az afta :V elég sok van nyelvemen,ajkamon. Próbáltam pálinka,langyos sós víz ecetet is tettem bele néha, corsodyl szájfertőtlenítőt,strephen szopogatós tablettát, de csak annyit segítettek, hogy egy kis időre enyhült a fájdalom és tudtam enni! Ha valami neked bevált írd le légyszi! :D
2016. ápr. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

TiTok007: Eddig nem nagyon akart múlni (már 5. napja tart) mert (szerintem) eddig mindig hozzáért valami (fog, étel, ital..) és hiába kezelgettem én is ilyen olyan cuccokkal, nem segített szinte semmi. Aztán amióta próbálok nem hozzáérni se foggal (:D) se étellel, lassacskán de gyógyulgat..emellett még Gingisol-t csepegtetek naponta 3-5x rá. Nekem eddig ez vált be.

Jobbulást! :D

2016. ápr. 30. 19:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi, hogy egyél rendszeresen, főleg B6 vitaminban dús ételeket. :D
2016. ápr. 30. 21:54
 7/7 anonim válasza:

Nekem talán tegnap este és reggelre javult meg most estére, szerintem reggelre már jobb lesz sokkal :D nemtudom mi hatott de szerintem magától gyógyult... ezek a cumók csak enyhítésnek jók evés előtt + utána a fogmosás és újabb öblögetés :V

Pacsi, jobbulást neked is! :D

2016. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!