Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudodtok egy valobanjó fogorvo...

Zolykaroky kérdése:

Tudodtok egy valobanjó fogorvost nyíregyházán ahol altatnak is? Tőbbi lent

Figyelt kérdés
Keresek egy jo fogorvost már règota fáj a fogam sajna mindig mikor mentem elküldtek szájsebèszhez ahová be utalo kelet majd mikor meg volt abba kötötek bele házi orvos adta ès nem fogorvos aztán mire fogorvos megirta ismèt elmentem akkor azt mondták menyek vissza fogászatra mert ezeket meg lehet menteni ide oda küldtek aztán magátol elmult a fogfájásom aztán előjőt megint stb èn csak kellemetlen èlmènyt èltem át vagy mert bunkok voltak vagy mert nem is törődtek emberel nyiregyen van ojan magán rendelès ahol nem kőtekednek altatnak vagy nagyon fájdalom mentesen huznak mert már fejem is fáj a fogamtol olyat mondjatok aki nagyon alaposan huzza a fogat válaszokat előre is köszönöm rettegek fogorvostol főkèp olyan irjon aki szintèn retteg elment ès azota nem fèl van ilyen nyíregyházán
2016. ápr. 29. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá de nem hallottam még olyanról hogy altatnának.Max. érzéstelenítőt/zsibbasztót ad.
2016. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindezt mindenféle írásjel nélkül, borzasztó helyesírással, egy mondatban!!

Egyébként nincs olyan aki altat.

2016. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kritikát választ kèrtem most is fáj a fogom szoval nyíregyen nincsen normális fogorvos èrtem ez szomoru
2016. ápr. 29. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
De van normális fogorvos, de te azt kérdezted, hogy van-e olyan aki altat. Van jó, a Plázával szemben van egy rendelő, ott nagyon jók. Akár most is mehetsz.
2016. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olvasátok vègig amit irtam azt is irtam aki altat vagy nagyon alaposan vègzi munkáját ès nem kőtekszik ès drága mer ár nem számit
2016. ápr. 29. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Pesten altatnak is...jo penzert...nyiregyen nem.
2016. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!