Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökér kiidegelése milyen?

Gyökér kiidegelése milyen?

Figyelt kérdés
Elvileg nincs gyulladásban fog, más miatt szükséges.
2016. máj. 2. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz. Nem akarlak ijesztgetni meg ilyesmi, de tényleg nagyon kellemetlen. Nekem egy rossz tömés miatt kellett végül a gyökérkezelés, nem volt gyulladás meg semmi, de nagyon fájt.
2016. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hu most megijesztettél. Nekem is rossz tömés miatt lesz. Érzéstelenìtés mellett fájt?
2016. máj. 2. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kis gyulladás, mert kitört az egész közepe és lüketett, hidegre volt érzékeny, kaptam két teljes injekciót, 20percet zsibbadtam kint és semmit az ég világon nem éreztem. Csak rossz volt 50percig nyitott szájjal lenni. Leskapolta (jobb felső 6-os) 3 csatornája volt, mindet kitisztította, géppel alig dolgozott, csak mért meg az elején amikor leskapolta a tönkrement részt.

Amikor kiment az érzéstelenítő, kb 4 óra múlva, akkor feszített a gyógyszeres tömés, de nem fájt.

2016. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!