Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó lehetséges?

Éjszakai fogszabályzó lehetséges?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, az első két metsző fogam egy kicsit beljebb van a keleténél, és azt szeretném kérdezni hogy így lehet éjszakai fogszabályzóm?

2016. máj. 7. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre egy fogorvos tud neked valaszolni
2016. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen elmegyünk ,csak az az igazság hogy állandót nem nagyon szeretnék. :)
2016. máj. 7. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem fog azonnal a bracketteket ragasztani a fogaidra. Először csinál egy állapotfelmérést, megnézi a harapásodat, a mosolyodat, lenyomatot vesz és röntgent készít. Közbe meg meghallgatod a véleményét és elmondod a sajátodat.

A kivehető fogszabályzót is először el kell készíteni és legfeljebb csak a 3. vagy 4. alkalommal veheted át.

2016. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg siman lehetseges foleg ha nem olyan veszes a helyzet:)de azert van egy korhatar ami utan mar allandot tesznek fel,mert avval sokkal hatekonyabban es hamarabb lehet rendbe tenni a fogakat
2016. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nekem kicsit fialabban mint te volt éjszakaim de egyszerűen nem tudtam hordani, borzasztóan idegesített. hozzáteszem, hogy rosszul is volt megcsinálva, a doktornő tépkedte ki a fogamból az utolsó tejfogaim, horror volt az egész.

16 vagy 17 voltam mikor raktak fel állandót és nagyon örültem neki. egy az, hogy nincs az, hogy jaj ma nem teszem be, majd holnap, egy éjszaka nem számít. másodszor pedig sokkal gyorsabb és látványosabb a javulás. tud fájni, nem mondom, hogy nem, de ez 2 nap alatt elmúlik, míg az éjszakainál akár napokig tud fájni meg meg nem szokod.

tehát én állandó párti vagyok, de lehet neked elég egy éjszakai is, nekem elég kuszák voltak a fogaim.

viszont tényleg egy doki kell hozzá. mi látatlanban nem tudjuk megmondani és fogorvosok sem vagyunk:)

de ha azt mondja, hogy állandó kéne, akkor ne keseredj el, nyugodtan fogadd el. soha egy bántó szót nem kaptam miatta, sőt, mindenki dícsérte:) és csak az eredmény számít

2016. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!