Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baj ha 15 évesen lesz fogszabá...

Baj ha 15 évesen lesz fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
Elég kuszák a fogaim és anya mondta hogy majd csináltatunk fogszabályzót de még várnom kell egy kicsit és félek hogy ha sokáig lesz fent akkor ha majd lesz barátom zavarni fogja...szóval értitek.

#fogszabályzó/barát/
2016. máj. 22. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A lehető legjobb dolog ami veled történhet az az hogy kapsz fogszabályzót! Az hogy fogszabályzód lesz, abszolút az igényesség jele! Nagyra becsülendő! Én most 27évesen rakatok fel férfiként és nagyon várom! Ja igen és nekem baromira bejönnek a fogszabályzós lányok!!!!!
2016. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 38 éves barátnőmnek is van a férje nem panadzkodott még
2016. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfinak bejönnek a fogszabályzós hölgyek.

És egyáltalán nem baj, miért is lenne az..?

Idősebb korodra szebb fogsorod lesz akárkiénél és tényleg ápoltságra, igényességre, törődésre utal.

Nem tudom honnan hallottad azt hogy baj a fogszabályzó...

2016. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok! Ha egy srác szeret Téged, egyáltalán nem fogja zavarni a fogszabályzód mert magadért szeret, sőt ahogy már írtam nekem nagyon be is jönne. Szóval ha valamelyik srácot ez zavarná, nyugodtan küld el a francba! Egy normális srácot ilyen nem zavarhatja.
2016. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki, nagyon fiatal vagy még, előtted az élet! Gondolj bele, hogy 20-30 évesen sem késő a fogszabályzó, hiszen még mindig leélhet sokkal több évet ezután az ember rendezett fogsorral... :D Nekem volt 14-15 évesen, de aztán a bölcsességfogaim újra összetolták a fogsoromat, és most huszonévesen megint lesz majd... Persze nem örülök neki, de nem félek attól, hogy a páromnak ez problémát okozna.
2016. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, legjobb korban vagy hozzá :) Normális fiút ez nem zavar, az biztos.
2016. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!