Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Keszthelyen ki a legjobb...

Keszthelyen ki a legjobb fogorvos?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta félek a fogorvosoktól. Aki a körzeti orvosunk az egy vadállat nő én soha nem szerettem hozzá járni. Lőrinc Ritáról van amúgy szó. Egy lenéző ember aki csak a gazdagabb emberekkel bánik szépen. Na mindegy nem is ez a lényeg. Valaki tudna ajánlani Keszthelyen egy jó fogorvost aki tényleg fájdalommentesen megcsinálja a fogakat ja és viszonylag olcsó is. Nem tudom kihez menjek mert mindegyik orvosról mondanak valami rosszat és nem tudom már kinek higgyek. Nekem meg kell egy fogorvos nem akarom tovább halasztani.
2016. jún. 3. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
keszthelyi vagyok en is.egy velemenyen vagyunk a Ritarol...eleg szepen elrontotta a fogaim 12evesen. eddig keszthelyen csak 3 fogorvosnal jartam,de ebbol a 3-bol a Horvath Robert volt a legjobb a parknal van a rendeloje.de regen voltam mar ott is,ugyhogy nem tudom mennyiert dolgozik mar.
2016. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem csak én panaszkodok arra a nőre. Sajna ő miatta rontottam el a fogaim kicsi koromba mert féltem attól a nőtől még a nézése se tetszett. Soha nem engedtem,hogy hozzányúljon a fogaimhoz. Meg is jártam rendesen már bánom de sajna így alakult. Ezért keresek egy megbízható fogorvost aki viszonylag olcsó és jól is dolgozik. Akit mondtál őt nem ismerem merre van pontosan?
2016. jún. 5. 15:27
 3/3 anonim válasza:
dr. Mengele
2016. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!