Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz ötlet kihúzatni a jobb...

Rossz ötlet kihúzatni a jobb alsó 6-os fogam?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és kb. 2 hete letört egy nagy darab belőle. Egy pár napja pedig a tömés is kiesett belőle. Mozog is, szuvas is, fáj is és ráadásul gyakran be van gyulladva. Már minden nap Corsodyllal öblögetek hogy jobb legyen. Ha meg csináltatnám az nagyon sokba kerülne? Szerintetek mi a jobb megoldás?

2016. jún. 13. 22:56
 1/6 Eszter76 ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy fogorvoshoz, aki világosan meg fogja mondani, hogy mik a lehetőségek, és azt is, hogy azok mennyibe kerülnek.
2016. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mozog, akkor valószínűleg ki fogja húzni, de ezt az orvos dönti el, nem te. Ha menthető, akkor meg kell menteni. Magánorvosnál jó drága, de sokféle árfekvés van, úgyhog keress rá.
2016. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már mozog, akkor valószínű ki kell húzni, főleg ha állandóan gyulladt, az egy góc és bajokat okozhat más szervekben is.
2016. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor jövőhéten felkeresem a fogorvosomat.

2016. jún. 14. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kivették, vagyis a doki elmondta hogy lehetne gyökérkezelni (40ezer csappal koronával) de az is max 80%-os lesz vagy kiveszi. Én kivetettem, mert amikorra mennem kellett a döntéssel előtte 2nappal tovább tört és már fájt evéskor, így 5 perc volt és mára a helye sincs meg, mert rendeződtek annyit és így még a bölcsességet se kellett kivenni mert volt helye.
2016. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is attól félek hogy ha meg is csináltatnám nem lenne jobb. Lehet akkor is visszajönne a fájdalom. Már rég óta fontolgatom hogy kihúzatom, de akkor most meg is teszem. Köszönöm a válaszod.
2016. jún. 15. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!