Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Faj a fogko leszedes? Az mire...

Faj a fogko leszedes? Az mire jo ha leszedik? Vagyi inkabb miert jo?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fáj, csak ha be van gyulladva az ínyed, vagy az ínyed alól szedik ki. De akkor meg adnak injekciót.

Mire jó? Mert baktériumtelep.

Nekem pl az íny alatti fogkőtől volt begyulladva az ínyem.

2016. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fáj, max pici csípést érzel ha íny alá mennek, azonnal el is múlik. Nekem be volt gyulladva az ínyem a fogkőtől, egy helyen sorvadásnak is indult, cafatokban lejött, mozgott az a fogam. Leszedték és megállt, sőt lecserélődött az egész állománya, megállt a mozgás is. Plusz a bacik miatt amit nyeltem végülis, folyton be volt gyulladva a mandulám.
2016. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem nincs begyulladva de mozog a fogam és félek ki fog esni. ha leszedik akkor nem fog mozogni?
2016. jún. 19. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha leszedik és az az oka (tehát gyulladást, fogínylazulást okozott) és ápolod rendesen (napi 2-3 mosás puha kefével és a megfelelő technikával, amit kérj a dokitól hogy mutasson meg és egy jó gyógynövényes fogkrém) akkor 1-2hónap és megáll.
2016. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!