Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mondjatok valami jót a szájseb...

Istvaann kérdése:

Mondjatok valami jót a szájsebészekről és az éberaltatásról. Többi a leírásban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos lenne egy rossz fogam amit mindenképp ki kellene húzni sőt szerintem csak vésni lehet, mert csak egy kis fogmaradvány maradt belőle. Nagyon félek a fogászattól vagyis inkább a fájdalomtól. Már rég el kellett volna mennem de féltem. Egy szájsebész kitudja úgy szedni onnan hogy kevésbe fájjon és gyorsan? Szerettem volna ezt éberaltatásban megoldani de lebeszéltek róla, hogy nem egészséges.Sajnos rossz emlékeim vannak a foghúzásról :(

2016. jún. 20. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szájsebészeten olyan érzéstelenítőt adnak, hogy semmit nem fogsz érezni, nekem folyt a nyálam.
2016. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem egészséges??Mi a nem egészséges abban?Ha egyszer megcsinálják veled annak semmilyen káros következménye nem lesz,esetleg akkor lenne ha naponta csinálnák.


Nekem is ez a problémám az egyik fogammal,de én nem a fájdalomtól félek hanem az egész eljárástól.A fájdalom érzésteleníthető,de az én gondomra tényleg csak a szedálás lenne a megoldás,vagy még az sem.

Nekem olyan fogorvos kellene aki házhoz jön,mert én nem bírom betenni a lábam a rendelőbe.

2016. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] Ezt nézd meg. Asszem megvan a kellő szakmai tapasztalata egy szájsebész szakorvosnak :)
2016. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az iskola fogászaton ugyanígy voltam a fogammal ugyanígy nézett ki kb 5 helyre adott érzéstelenítőt. Volt, hogy feltöltette újra és még mindig nyomott és ezek után is úgy fájt, hogy azthittem lefordulok a székről. Most reggelre be is dagadt a fél arcom. Anyáek ijesztgetnek az éberszedálással, hogy valaki így csinálta másnapra meg meghalt. Szóval nagyon nem tudom. Nagyon félek! :(
2016. jún. 21. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked 5 érzéstelenítő után is így fáj akkor ezt a tudatod generálja.
2016. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!