Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? Ki fog esni?

Mit csináljak? Ki fog esni?

Figyelt kérdés

A délelőtt voltam gyökérkezelésen, meg is csinálták, betömték a lyukat,(nem mondom hogy szépen, mert elég gány)

és most az előbb láttam, hogy mintha mozogna az a fogam.

Nem nagyon csak egy kicsit.Megnéztem a többit is, érzésre azok is mozognak, de csak ennél a fogamnál itt elöl látom, hogy egy kicsit elmozdul a másik fogamtól.Sajnos olyan hülye voltam, hogy megijedtem a fájdalomtól és elhalasztottam a gyökérkezelés befejezését és elkezdett feketedni a fogam.Ki fog esni?És a feketedés megszüntethető?


2010. ápr. 13. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Most akkor csak próbatömés van benne? Nem igazán értem.

Próbálj meg minél hamarabb visszamenni. Amúgy ha mozog a fogad akkor ott az ínyed a hibás, nem a fogad, de elképzelhető, hogy góc van a gyökerénél és amiatt az ínyed is emglazult.

2010. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ideiglenes tömés azért nem szép.

Ha tegnap voltál gyökérkezelésen akkor, hogy halaszthattad el a befejezést nem értem.

Saját érdekedben menj minél előbb vissza, főleg azért is mert problémád van.

2010. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még tavaly kezdtem el, de elhalasztottam.Amúgy azt mondta az orvos, hogy eleget volt nyitva, zárjuk le és betömte.

Azt is mondta, hogy majd menjek vissza, de ne 1 év múlva.

Most akkor nem értem mit is akar?Mert semmi foggyökér félét nem szedett ki :S

2010. ápr. 14. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!