Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másnak is húzták már ki 8...

Másnak is húzták már ki 8 fogát fogszabályzó miatt? 14/l

Figyelt kérdés
8 csontfogat húzatott már ki a fogorvos, állandó foxim van, de nem ez az átlagos, hanem nem is látszik, ilyen belső, húzó foxi. Ez normális?
2016. jún. 27. 22:16
 1/5 anonim válasza:
0%
A kutyának mi köze a fogadhoz?
2016. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
27%
Én nekem 2 éve volt esti fogszabályzóm és fél év után ott is hagytam mert annyira mozogtak+fájtak a fogaim hogy úgy éreztem ki is fog hullani majd.. 18F
2016. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyik barátnőmnek 4et húztak ki én azon is néztem egyet, de basszus 8at:0 az duva, annyira biztos nem volt szükség, van olyan barátnőm is akinek szintén durva torlódása volt de eligazgatták neki...mondjuk több időbe telt, de 80 évesen lehet hiányozni fognak azok a fogak...
2016. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem hagytam volna. 4-et szoktak húzni általában én még ebbe se mentem bele, mert szerintem ilyen esetben nem lesz annyira szép a végeredmény. Nem lesz igazán szép, széles fogsor. Inkább érdemes megfizetni a Damon fogszabályzót, mint kihúzni a teljesen jó fogakat.
2016. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi sok :S Nekem 4et akartak, de nem mentem bele mert később még kelleni fog az!
2016. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!