Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok nekem olyan szájsebés...

Tudnátok nekem olyan szájsebészt ajánlani, aki megbízható és törekszik arra, hogy fájdalommentesen műtse ki a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés

sajnos volt már más jellegű fogműtétem és ott a szájsebész nem adott elég érzéstelenítőt, szóval éreztem ahogy az ínyem vágta....

Eger és környékén ha tudtok de Pesten is jó!

Köszönöm!


2016. jún. 30. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jobb alsó bölcsességfogam kellett kiszedni nemrég, mert nem rendesen felfelé nőtt, hanem nekinőtt a másik fogamnak, úgyhogy nálam is volt vagdosás.


De teljesen jól kiszedte, elég gyorsan és egyáltalán nem éreztem a műtét alatt semmit. Utána való két nap persze eléggé fájt, de 3. nap már alig, csak arra kellett sokat várni hogy teljesen begyógyuljon a fog helye. De gondolom ez úgyis egyénfüggő.


Simán sztk-s szájsebész szedte ki, de nagyon korrekten megcsinálta, teljesen rendes volt. Dr. Plop Richard a szájsebész neve.

2016. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocs, az lemaradt hogy Egerben.
2016. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
magánrendelésen voltál vagy a kórházban?
2016. jún. 30. 08:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Kórházban, először voltam nála, megnézte, és mondta hogy ki is szedi ott rögtön, úgyhogy 2-3 óra alatt megvolt az egész, utána egyszer kellett visszamenni ugye varratszedésre, de az is hamar megvolt, szóval eléggé gyors is.
2016. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi! :) de beutalót direkt ő hozzá kell kérni akkor?
2016. jún. 30. 09:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Én simán csak szájsebészetre kértem, és akkor mentem mikor ő rendelt pont. Azt hiszem felváltva rendelnek egy másik szájsebésszel.

[link]

2016. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! remélem nekem is simán megy majd a műtét..
2016. jún. 30. 09:51
 8/14 anonim ***** válasza:

"szóval éreztem ahogy az ínyem vágta.... "


Hát, ezt mindenkinél érezni fogod: Kicsit félrevezető neve van az érzéstelenítőnek. Ha beadják ne azt várd, hogy nem fogod érezni a műtétet. A fájdalmat csillapítja, nem érzel elviselhetetlen fájdalmat közben, de érezni fogod a műtétet...

2016. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dr. Oberna Ferenc, BP.
2016. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, Egerben már kiműtötték :-)
2016. júl. 16. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!