Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy ennyire lecsisz...

Normális, hogy ennyire lecsiszolta a fogamat?

Figyelt kérdés
Gyökérkezelésem volt és itthon fedeztem fel, hogy hatalmas rést csiszolt (vagy nem tudom hogy hívják ezt) a fogaim közé. Tehát eddig a fogselyem alig ment be, most meg a nyelvem is befér. Tudtommal a gyökérkezelt fog sérülékenyebb, nem baj hogy még kevesebb maradt belőle? És nem fog elmozdulni a többi fogam, tekintve, hogy amúgyis kevés a helyük?

2016. jún. 30. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ekkorát nem, de nekem is nemrég csinált egy kicsit nagyobb rést két fogam közé. Nagyon szorosan vannak és könnyen szuvasodnak így, mert nagyon nehéz köztük tisztítani, fogkefe és öblögető be se jut a fogaim közé, csak a fogselyem. Kivéve ezen az egy részen, de én nem is bánom, legalább ott javult a helyzet... nem lehet, hogy hasonló okból csinálta?
2016. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azért nem olyan nagy a rés, csak meglepődtem. És igen, nagyon szorosak a fogaim, fogszabályzóra is szükségem lesz, hisz mondom a fogselyem alig megy be... Csak nem volt még ilyen kezelésem és nem számítottam erre. :D
2016. jún. 30. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!