Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogszabályzót szeretnék...

Ha fogszabályzót szeretnék (ne túlozzunk, inkább szükséges), akkor körülbelül milyen összeget kell rászánnom?

Figyelt kérdés

körbenéztem a fogorvosok honlapján és tudom, hogy változó, de körülbelül mennyi? 100 000 Ft/ív, ahol néztem, tehát maga a készülék minimum 200 000 Ft. mennyibe kerül átlagosan a havi konzultáció? ahol van részletfizetési lehetőség, ott mennyi a havi részlet?

köszi a segítséget! :)



2016. júl. 8. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg milyen típusú fogszabályzót szeretnél. A hagyományos mechanika ajogy írod kb 100e/ív. Viszont az aktiválások kb havonta vannak ami átlag 10e/alkalom. Ha önligírozós fogszabályzót rakatsz fel az kb 150/ív viszont kéthavonta kell aktiválásra járnod és rövidebb vele az egész fogszabályzás. Ezmelett még kényelmesebb is. Én az önligírozósat ajánlom. Oké hogy drágább de ugyan annyira jösz ki a végén és cserébe kényelmesebb és jobb fogszabályzód lesz és kevesebb ideig kell hordanod.
2016. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tippet! :)
2016. júl. 9. 01:46
 3/9 anonim válasza:
Ez akkor érvényes, ha elmúltál 18 éves. 18 év alatt egy részét támogatja a tb.
2016. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, elmúltam 18, ezért számolok ennyivel.
2016. júl. 9. 13:08
 5/9 anonim válasza:
Nekem a részletfizetésre azt ajánlották, hogy a 60%-át kell egyszerre kifizetnem, a maradékot pedig fél éven belül. De gondolom ez is orvosonként változó.
2016. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de ez az öngilírozós készülék külsőleg másabb, egy hagyományos fogszabi?ha igen miben?
2016. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az önligírozós készüléken zárak vannak, azok tartják a helyén a drótot, míg a hagyományos készüléknél általában gumikkal rögzül a drótív. A záraknak köszönhetően a drót lágyabb erővel mozgatja a fogakat.Keress rá a Damon fogszabályzóra, találsz róla képeket, látni fogod a különbséget.
2016. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már rákerestem, de nekem ugyanolyanokat mutat mind a kettő keresésnél.
2016. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

Baloldali a hagyományos. Jobboldali Damon. Szemből nézve.

2016. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!