Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, ha nagyon sűrűn...

Mit tegyek, ha nagyon sűrűn hosszú ideig aftáim vannak?

Figyelt kérdés

Havonta minimum 2x előjönnek az aftáim, több, mert elfertőződik és elterjed, hetekig fájnak, és szinte semmit nem javulnak, egy hónap múlva is ott van a nyoma. Szájvizet használok, fogat is mosok még többször is mint kéne, így hát nem értem mitől lehet...

Tudna valaki valami jó házi praktikát mondani ellene? Ecsetelőt próbáltam, nem hat.

Köszönöm!



2016. júl. 12. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a multivitamin és a napi 2-6 gramm c-vitamin segített.
2016. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fog. és szájseb. klinikán mutattad már ? Nem ártana .
2016. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és mikor voltam fogászaton pont volt ilyen problémám, azt mondta, hogy ez semmi, nem kell aggódni normális, 2 nap és elmúlik...
2016. júl. 12. 01:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélj más fogorvossal vagy a háziorvosoddal.

A sűrűn jelentkező afta immunrendszeri zavarra is utalhat, a vitamin -ásv.anyag hiányok mellett.

Mondd a dokinak határozottan, hogy X ideje van, X sűrűséggel, hetekig vannak erős fájdalmaid és mielőbbi választ szeretnél kapni, ez mitől van és mi a megoldás. Eleged van és most szeretnél erre segítséget kapni.

Ha nem vagy határozott, a doki lerázhat sajna.

Ha azt mondja a doki, hogy majd elmúlik vagy ne aggódj, menj haza, ecsetelgesd, akkor ezt mondd: "Eddig is ezt tettem és nem változott semmi. Konkrét válaszokat szeretnék kapni most és köszönöm. "

2016. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!