Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Bright White tényleg jó,...

A Bright White tényleg jó, vagy csak egy csalás?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 18:52
 1/2 anonim válasza:

Én végigcsináltam. Tényleg fehérít. Mindent becsülettel bezartottam, de nagyon nehéz volt közben minden színes ételt mellőzni. Azt nem tudom megmondani hány árnyalatot fehérített, nagyjából 3-4-et. Hátránya viszont, hogy a fehérebb árnyalat nagyjából egy hònapig tartott csak. Ezen kívül érzékenyek lettek a fogaim, olyan volt mintha kiszárította volna a fogzománcot. Van hozzá az a kicsi kék remineralizáló gél is, gondolom ezeket a hatásokat kellene ellensúlyoznia, de én nem éreztem semmi változást attól sem.

Összességében fehérít, tehát nem csalás, de sosem venném meg újra.

2016. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Elementál Elen válasza:
Számomra csalódás volt, bár valóban fehérít, de tízen akárhány árnyalat helyett nálam ez kb. két árnyalatban nyilvánult meg. Ráadásul pár fogam foltosan fehéredett. Írják, hogy nem okoz érzékenységet. Na ez is kamu, mert a második kezelés után elég erőteljesen jelentkezett fájdalom mindenre, az egyik fogamban, úgy, hogy már évek óta nem tapasztaltam ilyet. Javasolják lenyelni a folyadékot. Na már most szerintem ennek annyira nem örül a bélrendszerünk, főleg ha fel is szív belőle valamit, amit nem kéne. Összességében véve nekem nem ért meg annyi pénzt. Hatalmas marketinget csináltak neki..könnyű bedőlni.
2016. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!