Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb hátul a fogam évek óta...

Jobb hátul a fogam évek óta el van törve. Ha elmegyek megcsináltatni, mit fognak vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Tudom, elsőre bután hangzik, hogy több éve fenn áll ez az állapot, viszont adtak rá elegendő okot, hogy tartsak ettől az egésztől!

Nagyjából 4-5 éve kezdtek foglalkozni ezzel a foggal, gyakorlatilag úgy néz ki, hogy elég meredeken a fogam fele letörött és egy borzasztó nagy lyuk van a maradék fog belsejében. Amikor vettem a bátorságot és elmentem fogorvoshoz, akkor nem egyszer betömték. Ez állandóan kijött, majd kis idő és a sok szenvedés után meguntam és hagytam szabadon a tömés kiesése után. Nos, a félelmem alapja az is, hogy nem egy fogammal volt már gond, és volt, amelyiknél 4-5 érzéstelenítés után is ugyanolyan fájdalmat éreztem. Amikor elmentünk magánrendelésre, hogy akkor most rendbe hozzuk a fogaimat, a fogorvos egy teljesen más fog kivésésével kezdett foglalkozni, mivel akkor is gyulladásban volt ez a jobb hátsó fog. Azt mondta, hogy az inyemben van egy kis lyukacska amin a váladékot ki tudom folyatni. Ez néha megy néha nem. Ha nem, akkor alul a fél arcom feldagad, bedugul a fülem és a fájdalomtól szenvedek. Azóta nem is voltam fogászaton, annyira megvisel.

Nem tudom mással is történt-e hasonló, de ha igen, és sikerült ennek az egésznek véget vetni, akkor kérlek írjátok meg, hátha erőt tudok venni magamon, hogy megszabaduljak ettől az egésztől végre. :)



#fog #fogíny #problémás fog
2016. júl. 13. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha váladékozik, kihúzzák.
2016. júl. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!