Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit szabad és mit tilos...

Anonymus0123456789 kérdése:

Mit szabad és mit tilos fogyasztani kivehető, éjszakai fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál és fogszabályzót fogok, kapni, viszont nem tudom, hogy mit szabad, illetve mit tilos fogyasztani vele. Tudtok segíteni?

2016. júl. 22. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha bent van akkor nem ehetsz benne.

Ha nincs bent akkor ugyanúgy ehetsz/ihatsz bármit mint előtte...

2016. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 3 évig volt( egyszerrealsó és felső) semmit nem lehet vele enni. Inkább ne egyszer megpróbáltam almát enni vele lejött a fogszabályzó és a torkomra ment (majdnem megfulladtam) .Csak fojadékot igyál vele.
2016. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kezdetekben ha akarnál se tudnál enni vagy inni vele, mert a szájpadlásod egy igen jelentős részét lezárja. Kis tapasztalattal meg lehet tanulni inni vele, de ez elég gyenge szerkezet, ezért nem javasolják az evést vele.
2016. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Este csak akkor tedd be, ha már tényleg nem eszel-iszol többet, és fogat is mostál. Utána max vizet igyál.
2016. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!