Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet helyrehozni 2...

Hogyan lehet helyrehozni 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
A fogaimat egy ideig nem mostam, kb. öt hónapig (de volt, hogy közbe egyszer-kétszer mégis) és most rendszeresen mosok fogat, szódabikarbónát is alkalmaztam meg mindenféle vitamint és fogápoló, fehérítő ,,kaját, piát", de mégmindig elég sárga és szürke szokott lenni. Tényleg csak orvos tudja helyrehozni?

2016. júl. 29. 12:27
 1/5 anonim válasza:
Ha kipróbáltál tényleg mindent, szódabikarbónát, egy pohár vízbe tett só és facsart citromlé keverékét.(citrommal vigyázni mert lebontka a fogzománcod is töményen). Ha picit sem szépítette a fogaidat, akkor sajnos csak orvosi fogfehérítéssel tudod szebbé tenni.
2016. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 29. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Orbitnak ki jött egy rágója ami cukor mentes és fehérít, rágd egész nap, nekem az fehéritette ki
2016. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki esetleg a fehérítő fogkrémeket, rágókat, stb. tehát olyan termékeket, amelyek kiegészítik egymást és fehérítő hatásuk van.
2016. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :)
2016. aug. 9. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!