Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor veszik le a fogszabályzót?

Mikor veszik le a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Tavaly júliusban rakták fel, és legközelebb aug. vegen kell mennem, de én mar teljesendzabalyosnak erzem a fogaim, es mikor megkérdeztem a doktornot, akkor annyit válaszolt ra hogy: Hat nem most. Megszoktam tole az ilyen válaszokat, mert nagyon flegma. Nem is ez a lenyeg, hanem hogy nem volt vészes a fogam alapbol, egy farkasfogam volt. De Mostanra teljesen szabályos. Szerintetek? Mikor veszi le? Koszi a valaszokat
2016. júl. 30. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk mi, a dokinőd?

Ne siránkozz már egy évért, nekem 3 éve van fent és mégsem írogatok ki ilyen értelmetlen kérdéseket, hogy 'mikor veszik már le?'...

17/L

2016. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a jóindulatú valaszt, nem sirankozok, csak a fogorvosomtól vártam választ, aki nem válaszolt. Ha felbosszant a kérdés, akkor nem kell rá valszolni.
2016. júl. 30. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a fogorvosod sem tudja a választ akkor mi miért tudnánk?:)

Erre a kérdésedre aztán várhatsz elfogadható választ:D

2016. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre tényleg nem nagyon lehet itt látatlanban választ adni. Biztosan oka van, hogy még nem vette le, és attól, hogy te jónak látod, az orvos lehet, hogy nem. Elvileg tudja mit csinál, hiszen ő az orvos. Egy év pedig úgymond nem sok idő, vagyis örülj neki, nekem már 4 éve fent van a felső, bár itt voltak bajok, mindegy..
2016. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodni akartam. Egyszeruen csak tapasztalataitok alapján érdekelt. Nalam akkora baj nem volt, nagyon hamar rendbe jött. De hát akkor türelemjáték
2016. júl. 31. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!