Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A porcelán fogszabályzó...

A porcelán fogszabályzó mennyivel drágább a sima fémnél? Milyen érvek vannak mellette és ellene?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és most lesz majd fogszabályzóm, de nem tudom melyiket válasszam...
2016. aug. 1. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jelentosen dragabb a femnel es szerintem nem is eri meg. Ugyanugy latszik, csak nem 5 meterrol, de kozelrol nem lathatatlan az sem. Sokkal jobban oda kell figyelni a tisztitasara, hogy szep csillogo maradjon es talan poliroztatni(hogy ezt milyen idokozonkent kell, nem tudom) is szukseges.

Valaszd nyugodtan a femet es viseld buszken! Egyaltalan nem csunyabb a porcelannal, nagyon vagany, plane szines gumikkal. Aki pedig cikiz, az a porcelant is ki fogja szurni es amiatt is cikizni fog. De nem hinnem, hogy 17 evesen ilyenektol kellene tartanod :)

Ui:nekem is fem volt es nagyon szegyelltem, feltem, hogy csufolni fognak (12 evesen kaptam meg), de SEMMI ilyet nem tapasztaltam, pedig tavolrol sem volt elfogado kozossegem. Es a vegere mar tokre megszerettem, ez volt az en kulonlegessegem :D

Amugy ha nagyon parazol, hogy hogy fogsz mutatni fogszabival, akkor van lehetoseg olyanra is, ami teljesen lathatatlan, mert a nyelv feloli oldalra ragasztjak fol. De ez NAGYON draga es a viselese is nehezebb.

2016. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!