Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől szárad ki a szám, és...

Magyi kérdése:

Mitől szárad ki a szám, és mért lepedékes a nyelvem?

Figyelt kérdés
Nagyon adok a szajhigéniára.. ha van rá időm napi 3 fogmosás is van, nyelvtisztitót, fogselymet, szajvizet is használok. A nyelvemről nem tűnik el mégsem a lepedék, fémes szaj ízem is van.. és attól felek büdös a szám, egyik baratom se szólt még! Mivel tudnam eltűntetni?? Olvastam a tetrobreath nevezetu foggélekről ezek érhetnek valamit?

#szájszag #nyelv lepedék
2016. aug. 5. 21:33
 1/3 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen. Nálam a túl sok sav okozta.

Citromos vizet kellett innom minden nap, változtatni az étrenden...azaz lugositani. Illetve amíg minden fogam rendbe nem tettek addig nem múlt el.

Aztán lehet ez más is, ha nem javul semmire menj veje orvoshoz vagy fogorvoshoz/szájsebészhez.

2016. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogaim rendben vannak, megpróbálom én is azt mind te aztan lesz ami lesz.. köszönöm.
2016. aug. 6. 07:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet,van változás?
2016. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!