Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történik ha d-vitamin...

1Roberto1 kérdése:

Mi történik ha d-vitamin cseppet keverek a fogkrémbe?

Figyelt kérdés
Ugye sokan mondják hogy a d vitamin segíti a foszfor és a kálcium felvételét, szóval nem tudom mennyire jó hatása van így hogy a fog felületére d vitamint kenek, gondolom kiköpéskor lejön róla, de nem tudom beszívódik e, szerintetek hülyeség?

2016. aug. 16. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Bajt nem csinalsz vele, de szerintem kb semmit nem jelent. Inkabb rendeltetes szeruen fogyaszd, vidd be a szervezetbe .
2016. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oh értem köszi:d hát csak gondolkozok logikus ötleteken hogy lehetne a fogat hatékonyabban ápolni, de gondolom eléggé lehetetlen hogy tudod felregeneráld valahogy a belsejét hogy erősebb legyen meg ilyesmi dolgok, néztem youtubon a citrom és a szodabikarbonát de ugye maradandó károsodást okozhat hogy eltünteti a fogzománcot meg ilyesmi, oké az csak fehérítés, és nem erősítést, szóval tuti létezik sok féle módszer amire még nem jöttünk rá, kár is ezen agyalni szerintem.
2016. aug. 16. 14:24
 3/3 A kérdező kommentje:
meg magamon nem akarok kisérletezni, hanem szerezni fogat és azon hogy holnapra mit csinál vele meg ilyen hülyeségek, bár ehez laboratoriumi körülmények kellenének, és persze tanulmány, így meg nehéz gondolkozni megoldásokon, ugyis a tudosok megoldják én meg egy senki vagyok.
2016. aug. 16. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!