Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hagyományos fémszínű vagy...

Hagyományos fémszínű vagy fehér/átlátszó kerámia fogszabályozó áll jobban egy huszonéves srácnak?

Figyelt kérdés
Elsősorban a lányok véleményére vagyok kíváncsi (korral) és az ára másodlagos.
2016. aug. 17. 04:31
 1/2 anonim ***** válasza:

LOL aa fogszabályzót nem azért hordják, mert jól áll. Nekem kerámia van, mert a fém nekem kicsit gyerekes, általában a tiniknek van fém fogszabályzójuk.

De mondjuk ez csak másodlagos dolgok, olyat csináltass, ami a legjobb a kezelés szempontjából.

2016. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is ugy gondolom hogy nem azert viseljuk mert milyen jol all vagy epp nem..hanem mert muszaj:)Amugy nekem fem van szeretem:)de felnotteknel en is inkabb a keramiat latom de ahogy erzed :) Szerintem nincs megmondva hogy ki milyet viseljen de nem arra megy hogy melyik all jobban :) 18/L
2016. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!