Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt valaki aki fiatalon...

Van itt valaki aki fiatalon kiveheto mufogsorral el?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos eleg fiatalon 37 evesen alul felul kiveheto mufogsorom lesz....epp a gyugyulas idoszakaban vagyok meg ket het es keszek lesznek a fogak...az lenne a kerdesem mennyire lehet megszokni?foleg a beszedre es az evesre gondoltam?szukseges ragasztani?fogok tudni csokolozni :D ?...nagyon sok a kerdes de talan a legfontosabbak a szamomra ezek....koszonom a valaszokat
2016. aug. 19. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukámnak is van és ő hamar megszokta, nem teljes és nem kell ragasztani, viszont néha elállítódik és az igen kellemetlen. Beszélni és enni ugyanúgy fogsz tudni, bár bizonyos rágós-nyúlós kajákat nem ajánlanám, mert hát megingatják a protézist, különben meg nagyon ügyelj a tisztításra, mert ha nem takarítod rendesen, begyulladhat az ínyed. Csókolózás nem tudom hogy lesz... De tényleg a lényeg, hogy tisztítsad rendesen!!

2016. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!