Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindenkinek ennyire fáj,...

Mindenkinek ennyire fáj, amikor jön a bölcsességfoga? Már egy kint van az nem volt ennyire vészes bár az is fájt, de ennyire nem volt bedurranva.

Figyelt kérdés
Megnéztem és nagyon be van dagadva az ínyem,enni se tudok már és elég rosszul is érzem magam,azt mondják ez normális amikor jön a bölcsességfog,de szerintem annyira mégsem.Érdemes ezzel elmenni fogorvoshoz,vagy ez mindenkinél ilyen? Már nagyon erősen gondolkodtam rajta hogy inkább el megyek,mert enni is nagyon rossz így. A másik dolog hogy szombaton megyek gólyatáborba,nem tudom hogy melyik lenne a jobb így menni,vagy úgy hogy esetleg a fogorvos csinál vele valamit?

2016. aug. 25. 00:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Kimaradt,hogy a fájdalomcsillapító sem segített sokáig,max 1-2 órára éreztem hogy jobb,de nem szeretnék azon élni.:(
2016. aug. 25. 00:04
 2/3 anonim válasza:
Nekem is változó volt, az egyik bölcsesség Fogamat nem is éreztem. Viszont volt egy amelyik annyira begyulladt, hogy úgynevezett szajzarat kaptam. Ezt a kifejezést a fogorvos használta. Konkrétan annyira nem tudtam kinyitni a számat, hogy a fogkefe rendesen bele férjen, vagy egy darab kenyér... Elmentem dokihoz, nem tudta persze megnézni, de adott gyulladás csokkentot, ami hatott is! Szóval szerintem érdemes elmenned, nehogy belazasodj, vagy rá húzódjon a fuledre! Kitartást!
2016. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ma el is mentem mert nem bírtam tovább és kaptam rá gyulladáscsokkentőt továbbá elküldött rontgenre,hogy lassa nem-e nő ferdén vagy hasonlók.Mondta,hogy majd csak akkor latja kell-e húzni vagy sem,
2016. aug. 25. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!