Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hatul a nyelvemen van valami...

Hatul a nyelvemen van valami kis dudor. Ugye nem nyelvrak?

Figyelt kérdés

Nem a nyelvemben van, hanem inkább rajta. Olyasmi, mint egy pattanás. Elég hatul van így nem tudok hozzaeerni, hogy jobban megnezzem. Nagyon félek, hogy nyelvrak, de azt olvastam az a nyelv oldalan van. 2 évig dohányoztam, pár hónapja abbahagytam.

20/L


2016. aug. 27. 04:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne kezdd el újra!
2016. aug. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet inkább olyasmi, mint egy holyag, nem látom rendesen mert nagyon hatul van. Most készülök fogorvoshoz szóval majd megnézetem mindenképp, de most nagyon nagyon megijedtem.
2016. aug. 27. 05:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálok megnyugodni, valóban nyomtam itt a kérdéseket az elmúlt napokban is....agydaganat, infarktus, agyvérzés meg mit tudom én. Jelenleg ez a kis dudor ijesztett meg, de most hogy nezegetem tényleg olyan csak mint egy pattanás, amit holyagocskaknak néztem az csak a nyelvem felülete .
2016. aug. 27. 05:39
 4/4 anonim válasza:
Sokmindentöl lehet. Lehet,h forrot ettéé v ilyesmi.
2016. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!