Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 hónapja van fent az alsó...

1 hónapja van fent az alsó fogszabályozóm, mindig baj van vele mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta csak a baj van vele,mind 2 oldalon az utolsó előtti fogam ki lett húzva így az utolsót a legközelebbi fogammal egy drót köti össze, 1 héten belül másodszor jön ki a drót a tappancsból azaz az utolsó fogamról. 1 hónap múlva kellene vissza mennem de hozzá teszem most voltam pénteken és rakták vissza ma újra kijött. Egy sima fogorvos is vissza tudná tenni vagy mi a teendő nem szívesen mennék vissza megint a fogszabályzóshoz már rendesen szégyellem pedig alig eszek hogy ne legyen már semmi gond .

2016. aug. 29. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg óvatosan eszel és odafigyelsz rá, nem hiszem, hogy a te hibád. Nekem egyszer sem fordult elő ilyen. Én egyébként visszamennék simán az orvoshoz, nem viselném el úgy egy hónapig.
2016. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dugd vissza csipesszel.
2016. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a felsővel van ilyen problémám,a hatos fogamat húzták és igy az ötösön és a hetesen van tappancs(brecket) a kettő közt pedig legalább 10-15 mm hézag van és létezhetetlen hogy ne kerüljön oda étel ami felnyomná a drótot igy kicsúszik az utolsó tartóból,erre figyelmeztetett a doktornő,felrakás után egy héttel ki is csúszott visszamentem betette a helyére és anyi pár napra ismét de akkor már nem mentem vissza inkább én magamnak visszatettem,kicsit nehezen mert hátul van és nem nagyon látni de nem lehetetlen visszarakni csak próbálgatni kell!Azóta meg már jópárszor kicsúszott,volt olyan is ,hogy a fogselyemmel véletlenül húztam ki!Volt,hogy az utolsóból és következőből is kicsúszott amin már a kis gumi karika tartott,de azt is visszatettem magamnak egy kis csavarhúzó segitségével,nehezebb volt levenni a gumi karikát mint feltenni vissza!Egy hónap után cserelik vastagabb drótra és az már nem fog kicsúszni a helyéből!Nekem csütörtökön cserelik!

Kitartás!

2016. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!