Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Műfogsort viselők mikor lesz...

Műfogsort viselők mikor lesz jobb? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam meg a teljes felső műfogsorom (alul az eredeti fogaim vannak), de nem gondoltam, hogy ez ennyire szörnyű. :( Fog nélkül jobban tudok enni, mint vele. Nem érzem mennyire van megrágva az étel, meg nem érzek semmit. Bent hagytam éjszakára, mert azt mondta a fogorvosom, hogy könnyebben megszokom így, de éjfélkor arra keltem, hogy nagyon tör elől, nagy nehezen kivettem, de teljesen el vagyok szomorodva. Fogok még tudni úgy, vagy legaláb hasonlóan enni, mint régen? Nektek hogy volt? Mennyi idő alatt szoktátok meg?
2016. aug. 30. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

...mikor lesz jobb?

Jobb már volt.


Én percek alatt megszoktam, olyan jól sikerült. Még a doktornő is csodálkozott. Semmi után-fúrás-faragás nem volt.

2016. aug. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hét volt nekem. Igen, az eleje nagyon rossz, és jó sose lesz, csak hozzáidomul a szád, nyelved, stb. Pár nap kell.
2016. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz!
2016. aug. 31. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!