Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jon a bolcsessegfogam es...

Lilith1994 kérdése:

Jon a bolcsessegfogam es voltam fogorvosnal? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Voltam fogorvosnal mert mar ket hete faj de nem bujik ki es mar annyira sajgott hogy a fejem bele fajdult.

Voltam orvosnal es azt mondta hogy rontgenre kell mennem kert egy kis es egy panorama rontgent.

Irt fel antibiotikumot de azt mondta hogy csak akkor szedjem be ha belazasodom. jol van ez igy ? nem kene mar most szednem?

Gennyzacskot talat. Nem nyomkodta ki gennyet igazabol nem csinalt semmit.

Felek hogy az egesz fejemben szetterjed a genny. Lehet hogy ez hulyen hangzik de hipochonder vagyok de attol felek hogy valami komoly bajom lesz. Lehet ?

Mondjatok valamit mert az ilyedtsegtol mem tudok aludni. koszonom.



2016. aug. 31. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azért fáj az egész szám, mert nő a bölcsesség fogam, alul-felül, kegyetlenül fáj. Először nem tudtam mi az, vannak napon amikor jobb. Szerintem ezért nem múlik el a torokfájásom hónapok óta. Ha ennyire problémát okoz ki is lehet operálni őket, most is akár, főleg, ha be vannak gyulladva, nem férnek el.
2016. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

gondoltam ra azaz igazsag. Csak ezen a dokin mulik minden.

kitartast neked is. Te mit fogsz tenni a tieddel?

2016. aug. 31. 01:00
 3/5 A kérdező kommentje:
voltam ma rontgenen es ott csak egy egeszen csekely gyulladas lathato. Ami ertheto a fogzas miatt :) se mondtsk hogy a fejfajas teljesen ertheto mert nagyon duzzadt az inyem.
2016. aug. 31. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen tüneteim voltak. Én annyival jártam rosszabbul, hogy nekem teljesen vízszintesen nőttek az alsók, így a fájdalom állandó volt. Muszáj volt kiműteni őket.


Ha a fájdalmon kívül nem okoz gondot, akkor nem kell antibiotikum. Szoktak segíteni esetleg azzal, hogy körbevágják az ínyt a fogon, így könnyebben kinő és sokkal kisebb a fájdalom, megszűnik az állandó nyomás érzet.

2016. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom :) eddig nem tudtam vissza menni az orvoshoz mert ehyetemen olyan az orarendem hogy nem erek oda sehogyan sem ...
2016. szept. 8. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!