Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez nagy gond? Nagyon nagyon fáj

Ez nagy gond? Nagyon nagyon fáj

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy belső fogszabályzót (aminek semmi értelmét nem látom :( ) és a négy gyűrű nagyon nagyon nyomja és fáj és nagyon sokat sírok miatta egész nap :( Ráadásul még pösze is vagyok miatta

Holnap lesz a szülinapom és kitudom venni ezt a fogszabit mert még nincs felragasztva és vissza is tudom tenni. De akkor elölről kezdődik a fájdalom? annyira utálom legszivesebben feladnám és élném kiálló fogakkal az életem de már harmadszorra futok neki és nagyonnagyon drága is volt de nagyon fáj :( Tudtok pár tippet adni mit csináljak? Kivegyem holnap a fogszabim szülinapi ajiból?



2016. szept. 1. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak azért ne vedd le, megéri várni
2016. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szépségért megkell szenvedni sajnos.
2016. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd bent par nap utan kicsit alakulnak a fogak es nem fog fajni. Nekem is volt, tudom milyen rossz, nem tudtam harapni csak az örlöfogaimmal. Kesöbb jobb lesz hidd el. Eleinte akkor fog fajni kicsit amig huznak rajta. A vegen meg mar az se nagyon. Es gondolj bele, hogy ezt csak egyszer kell vegigcsinalnod. ( En nagyon szenvedtem a legelejen, de barmit megtettem volna a szep fogakert, igy vefül megerte)
2016. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem feladom. Nembirom ki
2016. szept. 1. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap vedd ki a szülinapodra, és ha egy kicsit enyhül a fájdalom majd visszarakod. Fokozatosan szoktasd hozzá a fogadat, így elviselhetőbb lesz az egész.
2016. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett? :(
2016. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Őszi szünetben visszateszik akkor lesz itthon időm megszokni <3
2016. szept. 15. 14:46
 8/8 anonim válasza:
0%
En zarandoklaton voltam a hetvegen. Kb félúton volt pihenő ott mar fajt a lábam . Lehetett volna buszoznom onnantól de vmiért nem tettem. Első 50 métertől fajt megint a lábam de megcsináltam ES NAGYON JOL ESETT. Plusz meg volt egy szép lany aki bejön de az motivalt
2016. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!