Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes gyerekeknek elektromos...

Érdemes gyerekeknek elektromos fogkefét venni? És ha igen, milyen márkájút?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kiskoromban, amig ra nem ejtettem a labujjamra es le nem esett a kormom. Ketszer. Nincsenek szep emlekeim. Szerintem inkabb tanitsd meg oket a helyes fogmosasra. Majd ha nagyobbak lesznek kapnak elektromosat.
2016. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb azért, mert azzal "izgibb" a fogmosás. Színes-szagos, zizeg, hangja van, meg minden, szóval biztos izgalommal várják majd a fogmosást, sosem fog kimaradni. :D
2016. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, előbb tanítsd meg helyesen mosni aztán, én 18 évesen leptem meg magamat egy oral b-vel amit fogorvosok terveztek 5 ért vettem. De egyre inkább szokok vissza a hagyományosra, azt legalább nem kell hetente tölteni
2016. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van sajátom, és a gyerekeim (ovisok) időnként igénylik, hogy azzal mossunk fogat (vannak plusz fejek számukra). Ha nehéz nekik kedvet csinálni a fogmosáshoz, érdemes kipróbálni, az enyémek nagyon élvezik, olyan, mintha kaptak volna egy új játékot. Aztán 1-2 hét után megunják és visszatérünk a megszokott fogkeféjükhöz.

Mivel pici a feje, könnyen befér a szájukba és sokkal gyorsabban és alaposabban tisztít, ezért szerintem hasznos. Maguknak is könnyebben és jobban meg tudják vele mosni a fogukat. Nekem Oral-B van, már elég régi, de tökéletesen működik. Én sem mindig azt használom, van rendes fogkefém is.

2016. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!