Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmúlik magától? 3 hete nehéz...

Elmúlik magától? 3 hete nehéz foghúzáson estem át! Össze is tört a fogam,3szilánk már távozott úgon a negyedik ha kól láttam, viszont most kissé gyulladt lett kis genyhólyag is látható

Figyelt kérdés
Fájni nem fáj egyáltalán és maga a lyuk is teljesen összehúzódott már ,kifog tisztulni magátol? Vagy megpiszkáltassam?
2016. szept. 4. 21:11
 1/2 anonim válasza:
szia. ha nem fáj, akkor nem hiszem hogy gyulladt. nekem volt már húzás után begyulladva és hidd el pokoli fájdalom. :( kezelni kellett. ha már beforrt a lyuk, akkor nem hiszem hogy lesz bármi problémád. a szilánk természetes ilyen után. nekem is volt 5 :D de azért elmehetsz a fogorvosodhoz, ő tutira megnyugtat majd hogy nincsen baj.
2016. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
azt elfelejtettem hogy te magadnak ne piszkáld mert komoly bajt okozhatsz ott. inkább mutasd meg az orvosnak, mint írtam de szerintem semmit nem fog már tenni ott.
2016. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!